Ooops! Ooops! Ooops! Ooops! Ooops!

Étkezés

Étlapok

Az épp aktuális étlapot a XVI. Kerületgazda Szolgáltató Szervezet honlapjának főoldalán tudják megtekinteni. A honlap jobb oldalán egy kékeszöld mezőben vannak feltüntetve az éppen aktuális étlapok. Az oldalról az étlapok letölthetőek!
A gombra kattintva eljutnak a Kerületgazda Szolgáltató Szervezet honlapjára.

Kerületgazda honlapja

Tisztelettel: Vezetőség
Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

Étkezés lemondása

Tisztelt Szülők, Gyerekek, Étkezők!

Étkezést lemondani a 0620 286 5406 telefonszámon, valamint az ebedbefizetes16ker@gmail.com e-mail címen lehet.
Másnapi étkezést reggel 9:00-ig lehet lemondani.

Megértésüket köszönjük!

Árváltozás

Tisztelt Szülők!

2020. január 1-vel emelkednek az iskolai étkezési díjak, az étkezési díjakról szóló 3/2017. (III.27.) rendelet alapján.

• Napi egyszeri (1x) étkezés: 430 Ft
  • Felnőtt egyszeri (1x) étkezés: 601 Ft
  • Napi háromszori (3x) étkezés: 665 Ft

Ezek az árak 2020. január 1-én lépnek hatályba, ezért a decemberi ebédbefizetésnél, mely januárra szól, már az emelt árakkal számol a Kerületgazda Szolgáltató Szervezet.

Budapest, 2019. november 28.
Kerületgazda Szolgáltató Szervezet

Változás a készpézes befizetéssel kapcsolatban

Tisztelt Szülők!

Felhívjuk figyelmüket, hogy a Kerületgazda Szolgáltató Szervezet tájékoztatása értelmében 2019. novembertől megszűnik a délutáni készpénzes befizetés az iskolákban. Helyette egy befizetési időpontot biztosítanak a Demeter utca 3. szám alatt.

Megértésüket köszönjük!

Közösségi felületek