Iskolánk

- - - FEJLESZTÉS ALATT - - -

Boldog iskola, Boldogságórák

„Többet szeretnénk nyújtani a gyermekeinknek, mint a testi egészség. Azt akarjuk, hogy az életükben minél több szeretet, barátság, és nemes cselekedet legyen. Azt szeretnénk, hogy lelkesek legyenek a tanulásban, képesek legyenek szembeszállni a kihívásokkal. Azt szeretnénk, hogy a gyerekeink hálásak legyenek azért, amit tőlünk kaptak, de büszkék legyenek a saját eredményeikre is. Azt akarjuk, hogy a jövőbe vetett hittel nőjenek fel, a kalandok szeretetével, igazságérzettel, és elég bátorsággal, hogy e szerint az igazságérzet szerint cselekedjenek. Azt kívánjuk nekik, hogy elég szilárdak legyenek, hogy szembe tudjanak nézni az akadályokkal és hibákkal, ami a felnőtté válással jár. Azt Szeretnénk, hogy jó szülőkké váljanak, amikor eljön az ideje. Az a legmélyebb reményünk, hogy az ő életminőségük jobb lesz, mint a sajátunk, és a legbensőbb fohászunk, hogy birtokolják az összes erősségünket és csak keveset a gyengeségeinkből.”

Martin Seligman

Boldogságórák 3-6 éveseknek